2010. október 18., hétfő

15. Coca-cola Testébresztő Női Futógála

Vasárnap rendezték meg a Városligetben a 15. Coca-cola Testébresztő Női Futógálát.

Életem első futóversenye volt, 10km-es egyéni távon indultam, 502-es rajtszámmal.

A közös, jó hangulatú bemelegítést követően 12:00-kor indult el a mezőny. A Városligetben köröztünk, aztán a Hősök terén keresztül majdnem az Oktogonig futottunk az Andrássy úton, majd onnan ismét vissza a Ligetbe.

A célom a táv teljesítése volt, lehetőleg 1 óra 10 percen belül: végül 1:03:22 -es eredménnyel értem célba, így 904. lettem :)))

Persze a versenyt a profik nyerték, az első 3 helyezett 39-40 percen belül teljesítette a távot :-D

Mindenki kapott emlékérmet (amire rá lehet majd gravíroztatni a nevet és az időt) és emblémázott pólót.

Magamhoz képest elég jó időt futottam, 6:20-as átlagot teljesítettem kilométerenként, ami ahhoz képest, hogy csak néhány hónapja futok, sztem nem is olyan rossz :-D